Zájezdy, které se již konaly


Datum Název Cena Poznámka
14.4.2012 Po stopách umělců z Pelhřimova do Tábora (Justitz, Fr. Bílek, Nedbal)

Alfréd Justitz, František Bílek, Oskar Nedbal.
Cyklovýlet  s Mezinárodní společností Oskara Nedbala, návštěva židovského hřibitova v Nové Cerekvi, muzea Františka Bílka v Chýnově a prohlídka divadla Oskara Nedbala v Táboře. Doprava vlakem. Po dohodě lze i autobusem. Zveřejněno na www.jihoceske-cyklostezky.cz
Délka trasy cca 53 km.

100 Kč cyklovýlet
15.4.2012 Wachau

Jedinečný přírodní a architektonický celek, krajina, jež si zachovala svou původní podobu mnoho staletí. Je pod ochranou Unesco a nabízí požitek jak pro obdivovatele umění, tak pro milovníky dobrého vína a jídla. Úžasný terén pro pěší turistiku i pro cyklisty. Najdeme tu stopy Přemysla Otakara II. i Richarda Lví Srdce. Navštívíme Melk, starobylou Křemži, Dürnstein. Ochutnáme víno z místních vinic.

540 Kč Výlet mikrobusem
19.4.2012 Norimberk v jarním
790 Kč studentská sleva
21.4.2012 Pasov - zase trochu jinak

Pasov zase trochu jinak. Návštěva Zvonárny bývalých budějovických Pernerů. „Zvon má duši“. Návštěva elektrány na Dunaji a výstavy v Haus am Strom, neobvyklá prohlídka Pasova, jakou jste ještě nezažili. Výlet mikrobusem.

480 Kč
28. - 29.4.2012 Kláštery po proudu Dunaje

Program „Kláštery po proudu Dunaje, pasovský majáles Maidult. Cykovýlet s ubytováním. Cestou navštívíme vzácnou knihovnu v Metten, v Deggendorfu si dáme knedlíkovou bitvu, v Niederalteich potkáme svatého Vintíře, patrona Čech a v Osterhofen bratry Asamy. Dál pojedeme do Vilshofenu k benediktinům a nakonec dorazíme na Maidult do Pasova.

1 480 Kč Cykovýlet s ubytováním
29.4.2012 ZVEME VÁS NA ČESKO-BAVORSKÝ VÝŠLAP
Cena 480,- Kč Výlet mikrobusem

 

< Aktuálně připravované zájezdy